TripKolic
Sitemize Kayıt Olmak İster misiniz?
TripKolic
Sitemize Kayıt Olmak İster misiniz?
TripKolic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TripKolic

TripKolic Fun Club.. En büyük Hayran Kitlesi ..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Erkeğimi paylaşmam'

YazarMesaj
ByEfsane
Alışkın
Alışkın

çin astrolojisi : Maymun
Puan=) : 5841693
Doğum tarihi : 31/07/92
İş/Hobiler : Gezmekkkkkkkkkk
Lakap : Derbeder58

'Erkeğimi paylaşmam' Empty
MesajKonu: 'Erkeğimi paylaşmam'   'Erkeğimi paylaşmam' Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:43 pm

'Erkeğimi paylaşmam' 8421417

Son single çalışması toz pembe ile yine beklenen çıkışı yapan Demet akalın, hiç yerinde durmuyor. Bir ay içinde 15 konser anlaşması yapan sanatçı, gidişattan hayli memnun. Sanatçı ile işten aşka kadar her şeyi konuştuk...

Dillere dolanan şarkıları kadar aşklarıyla da gündemden düşmeyen Demet Akalın, şimdilik evlilik ve çocuk yapma fikrinden vazgeçmiş durumda. “Şu anda annelik hissim yok” diyen Akalın, erkeklerin daha romantik olduğunu savunuyor

Son single’ında pembeler içindesin…

Evet, öyleyim. Tamer Aydoğdu çekti fotoğrafları. Ve o fotoğrafları gören reklam filmi teklifi yapmaya başladı. İnanılmaz, çığ gibi büyüdü.

Ne gibi reklam teklifleri bunlar?

Birçok içecek ve iç giyim firması peşimde.

Kararın nedir?

Anlaşma sağlarsak, sonbaharda birçok reklam filminde izleyeceksiniz beni.

Evet, gelelim özel hayatına… Kesinlikle çocuk istemiyor musun? Bu tarz bir açıklaman olmuştu...

O çocuk hissinin gelmesi lazım önce. O olmazsa intihara kadar gidebiliyormuş kadın. Tehlikeli yani. Çocuk olayına hazır değilim. Şu an annelik hissim de yok. Ben çocuk olayından, doğum olayından konuşmak bile istemiyorum artık. Hadi konuyu değiştir.

‘OYUNCULUK BANA UZAK’

Demet Akalın’ın film ve dizi setlerine karşı da bir alerjisi var. Bir dizi ya da sinema filmi düşünmüyor musun?

Yok, oyunculuk benden uzak dursun. Bu işi yapanlara saygı duyuyorum. Ama bende oyunculuk becerisi yok. Bana çok fazla dizi ve sinema filmi teklifi geldi, hâlâ da gelmekte, ama kabul etmeye etmeye artık onlar da kapımı çalmıyorlar (gülüyor).

Estetik operasyonu düşündüren bölgelerin var mı?

Allah’a şükür şimdilik yok. Gerekirse estetik yaptırırım tabii. Bundan çekinmem. Hem beni bırakın da, annemin suratı bile yaşlanmadı daha, maşallah taş gibi. Ben de taş gibiyim. Öyle değil mi?

Evet, taş gibisin!

Teşekkür ederim (gülüyor).

Demet Akalın’ın yalnız vücudu değil, ruhu da taş gibi. Özellikle hiçbir erkekten darbe yemiyor, yese de kafasını takmıyor, üzülmüyor, gülüp geçiyor.

Allah ailemden razı olsun, hep yanımdalar. Sonra kendimi işime de veriyorum. Hiçbir erkek için salya sümük olamam.

Sende Ajda Pekkan havası var… “Kapı açık arkanı dön ve çık” şeklinde bir hava…

(Gülüyor) Bunu hep söylüyorlar. Ajda Pekkan’a benzetilmek çok hoş.Vallahi aşkta çok küstah bir kadınım ben. Şarkılarımla paralel bir görüntü sunuyorum. Elbette tüm genç hanımlar gibi duygusalım ama burnum daima havadadır. Böyle şarkıları okumaktan zevk alıyorum. Çünkü şarkılarım hayatımla doğru orantılı gidiyor. Özel hayatımda da asla kimseye müdanam olmaz. Hele kadın-erkek ilişkilerinde. Giden gider abi, güle güle.

Üzülmez misin hiç?

Tabii ki üzülürüm. Belki evde, tek başına kalınca ağlarım ama o kadar.

Erkekler kadınlara göre daha mı acımasız ya da duyarsız sence?

Bence bunun tam tersi. Erkekler çok daha duygusal. Benim kız arkadaşımdan çok erkek arkadaşım vardır. Aslında kadınlardan yana daha çok dertliler. Erkekler çocuk gibi. Ayrıca her şey mutlu mesut giderken, kadınlaronu da istemez. Mesela ben arada bir ‘ne olur biraz sesini yükseltse’ diye düşünüyorum. Kadın biraz değişiklik ister, hareket ister, pısırık bir erkek istemez… Sonuçta biz istediğimiz için onlar hayatımıza giriyor, biz istediğimiz için ayrılıp gidiyorlar, kısacası her şey kadının elinde.

Aldatan erkekler hakkında neler söyleyeceksin?

Hiçbir kadın, erkeğini başka birisiyle paylaşmak istemez ki. Kadın, aldatmayla karşılaştığında, tırnaklarını çıkarıyor hemen.

İyi de Hülya Avşar bunun tam tersini söyledi, “Erkek arada aldatabilir, başka kadınla zevklenebilir” dedi…

(Gülüyor) Vallahi ben yorum yapmak istemem bu konuda. Ben erkeğimin başka kadınla zevklenmesini istemem… Ben dururken başka kadınla niye?

Bir süredir kimseyle polemiğe girmiyorsun. Bu konuda yeni kuralların mı var, tövbeli misin?

Tövbeli gibi bir şeyim vallahi. Artık kimseyle polemiğe girmeyeceğim. Haklıyken çok haksız duruma düştüm. Bu nedenle dilime kilit vuruyorum.

Çok mu düşünmeden konuşuyorsun?

(Gülüyor) Bakın, benim yüreğimde ne varsa, dilimde de o vardır. Hiç gizli kapaklım yoktur. Ama yüreğimde kötülük olmadığını da bilenler bilir. Ben kimseye kin tutmayan biriyim. Benim samimiyetimi, doğruluğumu yakınlarım ve sanatçı arkadaşlarım mutlaka anlamalı.
http://                            TripkoLic.Forumm.BiZ

'Erkeğimi paylaşmam'
1 sayfadaki 1 sayfası