TripKolic
Sitemize Kayıt Olmak İster misiniz?
TripKolic
Sitemize Kayıt Olmak İster misiniz?
TripKolic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TripKolic

TripKolic Fun Club.. En büyük Hayran Kitlesi ..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şarkı Sözü

3 posters
YazarMesaj
TanRıcHa
Admin
Admin
TanRıcHa

çin astrolojisi : Domuz
Puan=) : 5836551
Doğum tarihi : 31/01/95
İş/Hobiler : Öğrenciyim..+pc alışweriş vs.
Lakap : тαηяı¢нα♥

Şarkı Sözü Empty
MesajKonu: Şarkı Sözü   Şarkı Sözü Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:16 pm

gözlerm sözlerim hislerim vardı benm kalbimde kinim sana özlemim sözlediim yaşamaya tek hevesim tek derdim sendin ahh vur yine ben seni beklerriim kabusum olduun üstüme doğdun karanlığımdın sen benm güneşim oldun elini ver bana gidelim uzaklara sevdiğim olsana hasrete vurmasana cok özledim hep bekledim sevmeni istemeni istemenii dilediim heran yanında ruhum
tRipkoLic-düşLemeyi özLedim tek carem ellerin özledimm ahh beklediim ahh bedenmde ellerin ellerimde yüreğiinn ahh sana nefret sunsamda kalbimn ta ucunda anılarımda kaybolmuş senle umutlarımda biliormki yine ben yokum kalbinde bi yokum dönmesende istemesende gözlerimle görmesemde cok özledim bilmeni isdedim tek darpe senden değilkii biliyorum evet bu sonum değilki unutur giderim bu sonum değilki tek care kaldı şmdi hayalini beklerim unuttum çercevemde silindi tüm günlerim hayatımda yok yerin soğudu bomboş ellerim alışmaya aşk denmez kalbimide doldurdm ellerimi bırakma gözlerimden hiç akma senle olan duygularımıda aşkımm aşkımmm hiçe sayma rüzgarımda yanmmm esitkçee ımmmm yanındaımmmm yanndaımmm günahımıda sen al yeterki yanmda sessiz dört duvar arasında gecen saatim ol yaşıyayım seni kendni bana bırak hadi gidelm sevelim canım beraber olalım benim özlemm benim sevgilim benim herşeyim karanlık evim düşlemeyi özledmm düşlemeyi özlediim cookk özlediimmm düşşlemeyii özlediim..
https://tripkolic.aforumfree.com
xL_tRipcy
Yeni
Yeni
xL_tRipcy

çin astrolojisi : Maymun
Puan=) : 5834162
Doğum tarihi : 04/05/92
İş/Hobiler : i$im qücüm maqaRaa. xD
Lakap : TripCan

Şarkı Sözü Empty
MesajKonu: Geri: Şarkı Sözü   Şarkı Sözü Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:37 pm

meLantk bi saRkı mnyatq anLmDa yeßrm saoL phyştıın icn.. lol!
eqoisT_princess
Acemi
Acemi
eqoisT_princess

çin astrolojisi : Manda
Puan=) : 5833063
Doğum tarihi : 11/07/97
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : bebeq

Şarkı Sözü Empty
MesajKonu: Geri: Şarkı Sözü   Şarkı Sözü Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 12:14 pm

qeÇeqDn süßer şarqı çok saOl dadLım ..

Şarkı Sözü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şarkı Sözü
» Şarkı Sözü
» Şarkı Sözü
» Şarkı Sözü
» Şarkı Sözü