TripKolic
Sitemize Kayıt Olmak İster misiniz?
TripKolic
Sitemize Kayıt Olmak İster misiniz?
TripKolic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TripKolic

TripKolic Fun Club.. En büyük Hayran Kitlesi ..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LEO FRANCO İMZALADI 02.07.2009

YazarMesaj
ByEfsane
Alışkın
Alışkın

çin astrolojisi : Maymun
Puan=) : 5819055
Doğum tarihi : 31/07/92
İş/Hobiler : Gezmekkkkkkkkkk
Lakap : Derbeder58

LEO FRANCO İMZALADI   02.07.2009 Empty
MesajKonu: LEO FRANCO İMZALADI 02.07.2009   LEO FRANCO İMZALADI   02.07.2009 Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:31 pm

LEO FRANCO İMZALADI

Galatasaray'ın Atletico Madrid'den transfer ettiği ve Hollanda kampına dahil ettiği Leo Franco, kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan resmi sözleşmeya imza attı! İmza töreninde konuşan Arjantinli file bekçisi, "Dünya çapında bu kadar tanınam bir takıma geldğim için çok mutluyum" dedi!

Sarı-kırmızılıların kamp yaptığı Hollanda'nın Tegelen kasabasında Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ile birlikte sözleşmeye imza atan Leo Franco, Galatasaray gibi büyük ve dünya çapında tanınan bir kulübe geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Bu benim için hem onur hem büyük bir adım'' dedi.

Galatasaray'da oynananın kendisi için çok önemli olduğunu ifade eden Leo Franco, ''Ben İspanya'da kendim için koyduğum hedeflere varmıştım. Dünya çapında tanınmış bir takımda oynamak benim için önemli'' diye konuştu.

Leo Franco, Galatasaray'da kalecilerin çok önemli bir yerinin olduğunun hatırlatılması üzerine, kalecilerin tüm takımlarda önemli olduklarını düşündüğünü ve Galatasaray'da sadece önemli maçlarda değil tüm maçlarda faydalı olmak istediğini kaydetti.

İspanyol takımlarından olduğu gibi Arjantin, İngiltere, Almanya ve İtalyan kulüplerinden teklifler aldığına işaret eden Leo Franco ''Diğer teklifler Galatasaray'ın teklifinin özelliklerini taşımadı. Galatasaray'ın sahip olduğu imkanlara ve hedeflere sahip değildi, dolayısıyla Galatasaray'ı tercih ettim'' dedi.
LEO FRANCO İMZALADI   02.07.2009 Leo_Franco_imza
http://                            TripkoLic.Forumm.BiZ

LEO FRANCO İMZALADI 02.07.2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WILLIAM GALLAS 04.07.2009
» Sagopa Kajmer-Atesten gömlek (2009 yeni albüm)
» Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yeni Kanalı Belli Oldu! (7.7.2009)